מועדי הקורס:

  שבעה ימי שישי בין השעות 08:30-14:00 

בתאריכים : 17.7.20, 24.7.20, 31.7.20, 7.8.20, 14.8.20, 21.8.20, 28.8.20.
עלויות:

אנשי מקצוע: 3100 ש"ח
מתמחים: 2700 ש"ח
סטודנטים לתואר שני טיפולי: 2500 ש"ח
בוגרי המכללה האקדמית תל אביב יפו: 2500 ש"ח
מוכר על ידי הפ"י כהשתלמות מקצועית מובהקת
תיאור הקורס:

ביופידבק הינו כלי טיפולי פשוט ללימוד אשר ניתן לשלבו ככלי ייחודי בתוך פסיכותרפיה. הציוד ידידותי מאוד להפעלה וניתן לרכושו בעלות של בין 155-1700 ש"ח. הקורס הנוכחי הינו קורס בסיסי אשר נועד ללמד את עקרונות העבודה בביופידבק תוך שימת דגש על השילוב של הטיפול בביופידבק בתוך סוגים שונים של פסיכותרפיה. המפגשים יכללו לימוד תיאורטי ועבודה מעשית עם דגש על עבודה עם מקרים אינטגרטיביים. בקורס ילמדו גישות ומערכי עבודה שונים לשימוש בתחום הפרעות חרדה (GAD, OCD, פוביות), בתחום ויסות הדחף (ADHD), בתחומים הקשורים ליחסים בין הגוף לנפש (כאבים, הפרעות סומטופורמיות, קונוורסיות , פגיעות פונקציונליות וכו') ובתחומים הקשורים למחלות בעלות מקור גופני ופרוצדורות רפואיות. יושם גם דגש מיוחד על עבודה עם ילדים ומתבגרים ועל האופן בו הביופידבק מאפשר להכניס ממד של משחק לטיפול.

·   הקורס מתקיים בשיתוף עם האיגוד לקידום הביופידבק והנוירופידבק (IBNAׁׁׂׂ)
· הקורס מוכר כהכשרה למטפלים לשילוב ביופידבק בטיפול קוגניטיבי התנהגותי לדרגת CBT-BF™ Level1 ויאפשר קבלה ללימודי שלב 2.

קהל יעד: פסיכולוגים מומחים ומתמחים, עובדים סוציאליים קליניים או עובדים סוציאליים בעלי תואר שני עם ניסיון בעבודה טיפולית, מטפלים בהבעה ויצירה בעלי תואר שני, פסיכיאטרים, קרימינולוגים קליניים ויישומיים.    
 

על המרצה:

ד"ר אנדרס קוניצ'זקי: פסיכולוג קליני ורפואי מדריך , חבר סגל במכללה האקדמית תל אביב יפו ובמכון מפרשים. מנכ״ל תלמ רשת ארצית לאבחון וטיפול פסיכולוגי.בעבר תפקד כפסיכולוג הראשי של המרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בבית חולים תל השומר ולאחר מכן תפקד כמנהל השרות הפסיכולוגי של בית החולים לילדים ע״ש אדמונד ולילי ספרא בתל השומר. מזה 8 שנים הוא מרצה במכללה האקדמית במסגרת לימודי תואר שני בפסיכולוגיה רפואית וקלינית וחוקר את תחום הפסיכוסומטיקה וטרנצדטיות בעולם הפסיכותרפיה.


אתר מכון מפרשיםמייל: Mifrasim@mta.ac.il, טלפון: 052-7341212, מפרשים בפייסבוק
דף זה נוצר במערכת פולסים Easy Page