★ רוצה לגלות את סודות הניהול של 35 מנכ"לים מובילים במשק?
★ בוא תגלה כיצד הדרך שלהם יכולה לעזור גם לך.  
לנהל ארגון זה לא פשוט. מנהל בכיר צריך לשלוט בעולמות ידע רבים כדי להצליח בתפקידו. זה לא סוד, שלכולנו חסר זמן ובפרט למנהלים שבינינו, ולכן כדאי לקצר את הדרך וללמוד מניסיונם של אחרים. 
בחודשים האחרונים במסגרת "סודות הניהול מהעיניים של המנכ"ל", ראיינתי מנכ"לים מובילים במשק ממגוון תחומים: הי טק, תקשורת, מוצרי צריכה, בניה חינוך ועוד. בין הארגונים שהשתתפו בסקר ניתן למצוא את  מנכ"לי הארגונים הבאים: מיקרוסופט ישראל, פרטנר, אורבוטק, אורקל ישראל , קודאק ישראל, משרד התקשורת, דואר ישראל, נגב כימקלים, פינציה ירוחם, תרמוקיר, מישלב, ארואסיה(רולקס), פיוניר, אלדן , בית אקשטין, ועוד. 
 

גם אתה יכול "לעמוד על כתפי ענקים" וללמוד מהתובנות ושיטות הניהול שלהם כדי למנף את הכוח שלך.   

הכלים והטיפים שלהם נועדו בדיוק בשבילך! הם מביאים ידע פרקטי שעובד בשטח. 

אסטרטגיות ניהול שעזרו למנהלים להצליח בתפקידם כמובילי ארגונים בישראל במאה ה-21. 
כל הידע איך לעבור מהישרדות יומיומית להצלחה של ממש.    
מה תלמד מאסטרטגיות הניהול של המנכ"לים המובילים במשק?
★ איך להוביל ארגון לתוצאות עסקיות פורצות דרך במציאות משתנה?

★ מה הדרך להשפיע בארגון ולהשאיר חותם אישי?

★ מה הסוד לניהול שינויים שיובילו לצמיחה עסקית?

★ איך לבסס בארגון עמדת כוח ומעמד של אוטוריטה בתחום? 

★ איך להתמודד עם נטל האחריות בתפקיד כך שלא יכביד?

★ איך לגבש צוות הנהלה שעובד כמו סיירת מובילה?
מי אני? סיגל שביט
נעים להכיר :)

פסיכולוגית ארגונית המתמחה בניהול בעולם העבודה החדש.  
יש לי 23  שנה של ניסיון בשטח ביעוץ אישי וארגוני למנהלים . אני משלבת בעבודתי ניסון פרקטי וידע יישומי מהשטח עם ידע אקדמי כפסיכולוגית ארגונית(שני תארים בהצטינות ומומחיות בפסיכולוגיה ארגונית).

עבדתי כמנהלת מקצועית, מנהלת משאבי אנוש בארגון הי טק גלובאלי וכיועצת אישית וארגונית למנהלים. הניסיון המגוון נתן לי זווית מבט הוליסטית ויחודית על ניהול ומנהיגות בארגונים. 

אני יודעת מה גורם לאנשים לפעול ואיך מרגיש מי שמוביל בראש. 
14  שנה לוויתי מפקדים בכירים בבית ספר לפיתוח מנהיגות של צה"ל. לאחר מכן,  עבדתי עם מנהלים ממגוון ארגונים: טכניון, הדסה עין כרם, ביטוח אילון, אגן- מכתשים, בית אקשטין, פרטנר, NICE  משרדי ממשלה ועוד.
כיועצת ופסיכולוגית ארגונית, הנחתי מעל 
2750 ימי סדנאות ונתתי מעל
3500 שעות יעוץ אישי וארגוני למנהלים.


מה אומרים עלי לקוחות שלי?

ליליה נחמן -מנכל"ית בית אקשטין
סיגל עוזרת לי למקד את החשיבה, לפתח זוויות מבט חדשות, שמאפשרות לי קבלת החלטות מהירה ויעילה יותר. סיגל בעלת ניסיון רב וניתן לקבל מניסיונה כלים להתמודדויות ניהוליות ופתרונות יצירתיים.אני ממליצה בחום לכל מנהל להתיעץ איתה. 


אבנר לב ציון - סמנכ"ל שווק תרמוקיר
זכיתי לעבוד עם סיגל שביט כחלק מתהליך פיתוח מנהלים שעברתי אצלה. הערך המוסף של סיגל בא לידי ביטוי ביכולת שלה להבין היטב את האתגרים עימם התמודדתי, ולתת לי כלים מתאימים למצב שסיעו לי בניהול הצוות. אני מתרשם מאוד מהיכולת שלה להתאים את עצמה לסביבה משתנה ולתת מענה מותאם לצרכי הלקוחות. אני ממליץ גם למנהלים אחרים להעזר בה לגיבוש פתרון לדילמות הניהוליות שלהם.  

עמליה שניידר- מנהלת הסיעוד, בית החולים הדסה עין כרם
סיגל, אני מבקשת להודות ולברך אותך על ביצוע אבחון מדויק ומהיר, שיקוף הממצאים לי כמובילה ובאמצעותי לשותפים האחרים. הנחייה על דרכי פעולה רצויות ובשפה של תפוקות...., שיפור התקשורת האפקטיבית!
ישר כוח ותודה רבה!
דף זה נוצר במערכת פולסים Easy Page