אנא צפו בסרטון לפני המענה על הסקר
אגף רווחת בעלי-חיים במשרד החקלאות נמצא בימים אלה בעיצומו של תהליך שיתוף ציבור בנושא החתולים המשוטטים, התהליך כולל כמה שלבים עיקריים, שהסקר מטה הוא רק חלק קטן מתוכו.
בין השאר במסגרת תהליך שיתוף הציבור מבוצעים: ראיונות עומק עם מומחים מהארץ ומעולם וטרינרים, זואולוגים ואקולוגים - החוקרים את נושא ניהול אוכלוסיות החתולים, רווחת החתולים והפגיעה בחיות הבר, קבוצות מיקוד עם נציגי ממשלה עם ארגונים ועמותות למען בעלי חיים, מאכילי חתולים, וטרינרים רשותיים ופרטיים, וטרינרים ממשלתיים וצבאיים, נציגים ממשרדי ממשלה ושלטון מקומי, סקירה מקיפה בנושא ניהול אוכלוסיית חתולים שמבוססת על מעל 100 מחקרים מדעיים, ועדת היגוי שמלווה את התהליך המורכבת מנציגות של כלל בעלי העניין, סקר קצר לציבור הרחב וסקר מורחב למדגם מורחב ומייצג באוכלוסייה.
בשלב הבא מתוכננים שולחנות עגולים נושאיים ליצירת שיח בין מחזיקי העניין. בסופו של התהליך הכולל יתקבלו החלטות בשיתוף הגורמים הרלוונטיים, במטרה להגיע לפתרון מוסכם ולגבש מדיניות סדורה לטיפול מיטבי בחתולים משוטטים. הסקר הקצר הוא חלק קטן מהתהליך הכולל ונועד לשתף את הציבור הרחב בפעולות המשרד ולקבל תמונה כוללת על רצון הציבור.
 
 למענה על הסקר בעברית

Для опроса на русском языке нажмите здесь
                       
لأجابة عن الاستبيان باللغة العربيّة

For the English survey, please click here

          
דף זה נוצר במערכת פולסים Easy Page