שלום  
שמי ד"ר מעין קניגשטיין ואני מצנתרת בכירה ביחידת הצנתורים של המרכז הרפואי תל אביב.
עברתי תהלך הכשרה ארוך שכלל, מעבר ללימודי הרפואה, התמחות ברפואה פנימית בבית חולים שיבא, התמחות בקרדיולוגיה וקרדיולוגיה התערבותית כאן, במרכז הרפואי תל אביב, והשתלמות מחקרית CRF- cardiovascular research foundation בניו יורק.
עיקר עיסוקי כיום הוא ביצוע צנתורי לב כליליים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. אני מתעניינת במיוחד בהדמיה תוך כלילית ובהבנת הפיזיולוגיה של זרימת הדם בעורקי הלב, ולכן אני משתמשת באופן קבוע בטכנולוגיות שמאפשרות לנו, כמצנתרים, להתאים את הטיפול הנכון והטוב ביותר למטופל. בנוסף, אני מבצעת פעולות נוספות בחדר הצנתורים לטיפול במחלות מבניות של הלב, כגון החלפה של המסתם האורטלי בצנתור וכן טיפול חדשני לסובלים מתעוקת חזה יציבה. המטופלים שלי ממשיכים אצלי מעקב במסגרת המרפאה על מנת לוודא שהם מאוזנים היטב מבחינת טיפול תרופתי ובמטרה למנוע הישנות של אירועי לב בעתיד.
במקביל לעבודתי בחדר הצנתורים אני עוסקת באופן קבוע במחקר בתחומים שונים של רפואת הלב- מחלת לב כלילית, שימוש בתומכנים, תעוקת חזה יציבה, מחלות לב מבניות ועוד. אני מרצה בכירה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, מלמדת סבבים רבים של סטודנטים לרפואה, ואחראית על תכנית ההתמחות ועל המתמחים בקרדיולוגיה במחלקה.  
דף זה נוצר במערכת פולסים Easy Page