סיכום חודש אפריל במועצה
בית גבריאל פותח שעריו בפני תושבי הגליל התחתון!   
לאחר מספר תיאומים והבנות בין גורמי המקצוע, התקיימה פגישה בין ראשי המועצות, ניצן פלג ועידן גרינבאום בה סוכם כי תושבי הגליל התחתון ייהנו מהנחת תושב בעבור כלל הפעילות מתקיימת בבית גבריאל, ובכלל זה הצגות ומופעים, סרטי ולנוע ועוד. מוזמנים החל מתחילת חודש מאי בהצגת אמצעי זיהוי. אתר בית גבריאל: https://betgabriel.co.il/
*לאור שדרוג מערכות הרכישה הממוחשבות בבית גבריאל, תינתן ההנחה בשלב זה ברכישה בקופות בלבד. צפי פתרון לנושא זה בחודשיים הקרובים.
פסטיגליל - פסטיבל האביב של הגליל התחתון 
תודה לכל התושבים, השכנים והאורחים שהשתתפו במגוון אירועי הפסטיגליל. תודה גם לכל עובדי המועצה שלקחו חלק בהפקה המרשימה. בפסטיבל השתתפו האמנים אתניקס, סטטיק ובן אל ולהקת שלושתנו, התקיימו הפעלות לילדים, הפנינג לכל המשפחה והרצאה מרתקת של הרב בני לאו. ניפגש באביב הבא.  
הפנינג ניווט לכל המשפחה בכדורי במסגרת אירועי פסטיגליל
נפתח Hub-Tavor
האב תבור הוא חלל עבודה משותף אשר מאפשר לכל אחד לעבוד באווירה נעימה. המקום מופעל באמצעות שיתוף פעולה של המועצות הגליל התחתון וכפר תבור והוא נולד מיוזמתם של מרכז צעירים וקהילת הייטק תבור. לפרטים נוספים:  http://www.techtavor.com/hubtavor/
יריד התעסוקה של פאר קדמת גליל
מאות אנשים ביריד תעסוקה שהתקיים ב-1 במאי בפארק התעשיה קדמת גליל, יותר מ-100 משרות פנויות במקום אחד. האירוע התקיים במשך 3 שעות וזכה לסיקור תקשורתי נרחב של רדיו קול רגע עם ניידת שידור במקום.
יריד הריון ולידה "בייבי בא גליל" בביה"ח פוריה
יריד הריון ולידה של הגליל התחתון בהובלת מרכז צעירים של המועצה. למעלה מ-150 נשים הגיעו לראות, להקשיב, להתרשם, לקבל מתנות ובסוף גם לצחוק עם סטנדאפ של הדר לוי. תודה גדולה לביה"ח פוריה על שיתוף הפעולה ולהדס אלעד שיזמה את האירוע באמצעות מרכז צעירים.
תרגיל חירום מועצתי
תרגיל חירום מועצתי נערך החודש במועצה. התרגיל הובל על ידי קב"ט המועצה אמיתי קהלני ודימה אירוע של מתקפת טילים על המרחב בשילוב נפילה בבית ספר. באירוע נטלו חלק כל מנהלי המחלקות במועצה וגורמי החירום וההצלה של הגופים השונים, מתנדבי צח"י ביישובים, מתנדבי מד"א, מתנדבי המתמיד, מתנדבי יחידת החילוץ גליל תחתון, כיבוי אש, משטרה, פיקוד העורף ועוד. במהלך התרגול עברה המועצה למצב של התנהלות חירום ונפתח שולחן מל"ח (משק לשעת חירום) בראשותו של ראש המועצה ומנהלי המכלולים השונים. התרגיל הסתיים בהצלחה, ויסייע לגורמים השונים להיערך טוב יותר לאירועים מסוג זה.
יום המעשים הטובים בגיל הגליל 
יום המעשים הטובים הטובים הוקדש השנה במועצה לסיוע בגיל הגליל. עובדי המועצה נרתמו למטלות השונות וביניהן עישוב, עידור, צביעה ועוד. כמו כן פעילות פנאי עם הגמלאים. מזל טוב לראש המועצה ניצן פלג שחגג ביום זה את יום הולדתו.   
דגלול יישובי המועצה באמצעות משאית מנוף תקנית
בהליך מסודר אל מול היישובים נשלחה משאית מנוף תקנית לצורך תליית דגלי יום העצמאות. כך נמנע המצב המסוכן בו אנשי היישוב תלו דגלים באמצעות כף של טרקטור או אלתור מסוכן אחר - בטיחות מעל הכל!
סיום קורס ועדים מקומיים
האלוף במיל׳ אורי אור יו״ר ההנהלה של המועצה לשימור אתרים בביקור במרחב
ברכות לכפר הנוער החקלאי כדורי על זכייתו בפרס יגאל אלון היוקרתי למעשה מופת חברתי חלוצי   
ברכות לנבחרת הרחפנים המשותפת דבוריה-כדורי על זכייתה הראויה לשבח בפרס ראשון בקטגוריה היוקרתית של חיים משותפים 
הנבחרת פועלת מזה שלוש שנים ושמה דגש על מעורבות חברתית בבית הספר רוטמן לילדים אוטיסטים ובמעון לקשישים בדבוריה. זו היא דוגמה אחת מיני רבות לקידום הגשמת החזון של מצוינות בחברה רב תרבותית. יישר כוח!
ברכות לאחינו הדרוזים לרגל חג הנביא שועייב
חבר הכנסת ליברמן במפגש לזכרו של סמל ארז שגיא במעלה החמישה
גם כאשר נותרו פחות מ-24 שעות לפתיחת הקלפיות, מצא את הזמן להגיע חה"כ אביגדור ליברמן לחלוק כבדו לסמל ארז שגיא ז"ל שנפל בצוק איתן, זאת במסגרת קיום הצעדה השנתית לזכרו של ארז. סמל ארז שגיא ז״ל נפל בקרב בצוק איתן, יחד עם חבריו -סמל ברקאי ישי שור, סמל דור דרעי, סמל דניאל קדמי וסמל נדב ריימונד - בן שדמות דבורה.
המרוץ החמישי לזכרו של סמ"ר נדב ריימונד ז"ל שנפל בצוק איתן  
יותר מ-1300 רצים, צועדים ואורחים פקדו את המדשאה של בית העם בשדמות דבורה במסגרת המירוץ המסורתי לזכרו של סמל נדב ריימונד.
טיולי פסח של בני הנוער מהיישובים השונים
פעילות פסח במערכות החינוך במועצה
מחנה הכדורסל של גליל תבור וילדים מכל רחבי המועצה אשר נהנו מאימוני כדורסל מגוונים שהועברו על ידי מיטב מאמני המועדון
אלוף ישראל(!) בג'ודו למשקלו - אלון לב רן משדמות דבורה
אליפות ישראל בג'ודו התקיימה גם השנה ברעננה לאורך השבוע הראשון של חופשת פסח. מועדון הג'ודו בגליל התחתון הגיע עם 24 ספורטאים בגילאים שונים. סיימנו עם שני אלופי ישראל : אלון לב רן ורומי דורי. שני ספורטאים שזכו במקום השני : יובל כהן ועומר נפסו. ושלושה שזכו במקום השלישי : ראי סמואל, נטע דקל שכטר וראנדי חאכו. תודה לצוות המאמנים שליווה את הספורטאים לאורך כל השנה ובתחרות זו : מאיר בבאקשוילי ואיתי שריפטמן ודקלה נוי.
אליפות מרכז הפועל בענף הטניס שולחן  
ביום ראשון 14/4/19, התקיימה אליפות מרכז הפועל בענף הטניס שולחן. אליפות זאת, נחשבת לאחת מהתחרויות האיכותיות במהלך עונת המשחקים. מהגליל התחתון יצאו 13 שחקניות ושחקנים יחד עם המאמן שימי טננבויים והמדריכים ניר רחליס וסיני יצחקי. מרבית השחקנים הצליחו להעפיל מהשלב המוקדם לשלבי ההכרעה. ההישגים הבולטים היו של יהונתן אלמוז שסיים במקום השלישי בגילאי 15, ושל סיני יצחקי שסיימה במקום הראשון בקטגוריית הנשים. רכז הענף, יוסי ויידה, בירך את השחקנים והצוות. עוד ציין כי הצלחות אלו לא היו קורות ללא הסיוע והתמיכה של מנהל מחלקת הספורט ארי מובסוביץ.
אירועים צפויים ומודעות
הירשמו לקבלת עדכונים
דף זה נוצר במערכת פולסים Easy Page